Donauchem

0 członków

Donauchem Polska Sp. z o. o. jest częścią międzynarodowej grupy Donau Chemie, której początki sięgają 170 lat wstecz. Główna siedziba grupy znajduje się w Austrii, gdzie też zlokalizowane są trzy fabryki wytwarzające szereg wysokiej jakości produktów chemicznych. Swoją działalnością, obok Austrii i Polski, Donau Chemie obejmuje także Niemcy, Włochy, Węgry, Czechy, Słowację, USA . Donauchem Polska jest firmą specjalizującą się w dystrybucji surowców i półproduktów chemicznych stosowanych w różnych gałęziach przemysłu np. spożywczym, farmaceutycznym, kosmetycznym, tekstylnym, metalowym, chemii gospodarczej, farbach i lakierach, poligrafii i wielu innych. Nasza sieć biur handlowych i magazynów oraz zespół wykwalifikowanych i doświadczonych przedstawicieli handlowych i specjalistów zapewniają klientom firmy najwyższą jakość obsługi. Produkty oferowane przez Donauchem Polska pochodzą zarówno z fabryk należących do grupy Donau Chemie jak też od renomowanych producentów polskich i międzynarodowych.

Dostawcy chemii

Nasza bogata oferta handlowa obejmuje ponad 1000 standardowych i specjalistycznych surowców chemicznych dla różnych gałęzi przemysłu np.galwanicznego, spożywczego, farmaceutycznego, budowlanego, włókienniczego, kosmetycznego, poligraficznego.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszym regionalnym biurem handlowym lub koordynatorem branżowym.