Elektro-Tech

0 członków

Firma PHU ELEKTRO-TECH Spółka Jawna produkuje prostowniki galwaniczne. Wykonujemy także: modernizacje, remonty główne i naprawy bieżące  wszelkiego typu urządzeń prostownikowych używanych w galwanizerniach. 

 

Rozpoczynaliśmy naszą działalność od napraw bieżących i remontów prostowników w 1998 roku.  Obecnie jesteśmy największym polskim producentem prostowników galwanicznych. Produkujemy prostowniki na indywidualne potrzeby naszych klientów. Jesteśmy zaszczyceni, że współpracujemy z większością działających w naszym kraju galwanizerni. Wytwarzamy prostowniki o bardzo różnych parametrach znamionowych. Od zasilaczy labolatoryjnych o parametrach 10V i 10A do prostowników o dużych mocach 15V i 10000A. Służymy swoim doświadczeniem w prawidłowym doborze parametrów znamionowych prostowników do wykonywanych przy ich pomocy procesów galwanicznych. 

 

Ciągle doskonalimy serwis oferowany naszym klientom.

 

Naprawy bieżące wykonujemy u zleceniodawcy natomiast produkcja, modernizacje oraz naprawy główne wykonywane są w naszym zakładzie w Dzierżoniowie przy ul. Podwalnej 3. 

 

Urządzenia do remontu odbieramy własnym transportem i tak też dostarczamy prostowniki wyremontowane i wyprodukowane przez naszą firmę. Stosując nowoczesne rozwiązania techniczne prostowniki po remontach głównych i modernizacjach otrzymują znamiona urządzeń nowych. Na urządzenia nowe udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji. Na remonty główne i modernizacje - 12 miesięcy . Zapewniamy również serwis pogwarancyjny. W miarę możliwości na czas remontu staramy się dostarczyć urządzenie zastępcze, aby nie komplikować procesów produkcyjnych w Państwa przedsiębiorstwach.

Głównym kierunkiem działań naszej firmy jest produkcja prostowników galwanicznych. Prowadzimy także naprawy główne, które przywracają pierwotne cechy i sprawność remontowanym urządzeniom oraz wykonujemy naprawy bieżące. Produkujemy urządzenia nowe uwzględniając indywidualne potrzeby zamawiającego.

 

Modernizacja prostownika jest kontynuacją jego remontu głównego i przystosowuje go do trybu pracy określonego przez naszego klienta. Dążymy do tego, by praca zmodernizowanego prostownika miała wpływ na wysoką jakość wytwarzanego za jego pomocą powłok galwanicznych, zapewniała powtarzalność procesów, by parametry pracy zmodernizowanego urządzenia były łatwe do nastawiania i kontroli. Modernizujemy zarówno prostowniki produkowane przez krajowych producentów /typoszereg – TPR, GNA, GPA, GZA/ jak również prostowniki importowane – często spotykane w galwanizerniach. Celem naszych prac jest nie tylko odnowienie urządzenia, chcemy by w efekcie modernizacji prostownik stał się prosty w obsłudze, niezawodny, tani w eksploatacji, a także by mógł współpracować z coraz częściej stosowanymi urządzeniami peryferyjnymi.

 

Wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001-2000