Technologie Galwaniczne

0 członków

Firma Technologie Galwaniczne Sp. z o.o. od prawie 15 lat zajmuje się wdrażaniem i sprzedażą nowoczesnych rozwiązań dla galwanizerni. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej dziedzinie jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe usługi doradcze naszym klientom. Doradzamy jak najlepiej wykorzystać posiadany przez nas sprzęt oraz jak dostosowywać się do najnowszych rozwiązań związanych z chemią i automatyzacją. Specjalnie dla Naszych klientów stworzyliśmy nowoczesne laboratorium. Posiadając najnowocześniejszy sprzęt do analizy jesteśmy w stanie bezpiecznie testować praktycznie każdy z procesów galwanotechnicznych.

Dostarczamy:

chemikalia do wszystkich procesów nakładania metali i przygotowania powierzchni

wyposażenie techniczne (filtry, pompy, bębny i wiele innych urządzeń

systemy automatyzacji linii galwanicznych i oczyszczalni ścieków

 

Korzystamy głównie z technologii firmy SCHLOETTER, uzupełniając naszą ofertę o produkty takich firm jak: EMEC, Progalvano, Mefiag i innych.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych dostawców, a przede wszystkim wysoko wykwalifikowanych chemików i elektroników jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom kompleksowe usługi doradcze . Doradzamy jak najlepiej wykorzystać posiadany przez nas sprzęt oraz jak dostosowywać się do najnowszych rozwiązań związanych z chemią i automatyzacją. Specjalnie dla Naszych klientów stworzyliśmy nowoczesne laboratorium. Posiadając najnowocześniejszy sprzęt do analizy jesteśmy w stanie testować praktycznie każdy z procesów galwanotechnicznych.

 

Prawa ochrony środowiska i ekologii są dla nas ważniejsze niż zysk. Wymagamy od siebie ich bezkompromisowego przestrzegania.

 

Od ponad 2 lat mamy certyfikat jakości ISO 9001 – 2000.